Schronisko na Hali Miziowej w Krzyżowej

Beskidy to chętnie odwiedzany region turystyczny na terenie Polski. Zainteresowani takimi wycieczkami są nie tylko turyści polscy, ale i coraz większa grupa tych zza granicy. W Beskidach znaleźć można wiele ciekawych miejsc, które zawierają w sobie ogromną dawkę atrakcji turystycznych. Jednym z ciekawszych miejsc może okazać się Krzyżowa.

Umiejscowione jest tam przede wszystkim schronisko na Hali Miziowej, które cieszy się bardzo dużą popularnością wśród osób w różnym wieku. Oczywiście z tego schroniska skorzystać może obecnie każda zainteresowana osoba, nie ma z tym najmniejszych problemów. Współcześnie schronisko bardziej przypomina hotel górski i posiada dobrą lokalizację, więc turyści są nim wręcz zachwyceni. Położone jest ono 1330 metrów nad poziomem morza i ulokowane jest w bardzo malowniczej scenerii, która sprzyja górskim spacerom oraz zwiedzaniu zabytkowych budowli, które mieszczą się niedaleko schroniska. Jest to swoiste schronienie dla wszystkich wędrowców, którzy zamierzają w najbliższej przyszłości wspiąć się na Pilsko, a takich osób jest pod dostatkiem. Noclegi Krzyżowej są często wybierane zwłaszcza przez młode osoby, chociaż chętnie przyjeżdżają tutaj również te nieco starsze osoby, które również nie będą się tu nudzić. Miłośnicy gór oraz wspinaczek górskich znajdą tutaj ciekawe rzeczy, a także będą mogli wypocząć w schronisku na Hali Miziowej, gdy zajdzie taka potrzeba. Można tam skutecznie odpocząć po górskich szaleństwach i napić się czegoś gorącego, co rozgrzeje momentalnie ludzki organizm.

Zwolennicy górskich wycieczek powinni wybrać dla siebie odpowiednie miasto, w którym będą mogli uskuteczniać i realizować swoje pasje bez żadnych problemów. Idealnym wyborem dla takich ludzi może się okazać właśnie Krzyżowa, gdzie można szukać schronienia w doskonałym schronisku na Hali Miziowej, skąd łatwo wyruszyć jest na Pilsko.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>